HONOR ROLLS

WILLARD HIGH Honor Roll *Denotes all A's Grade 9: *Stephen Chandler, *Cindy Cheng, *Cameron Ebert, *Nicole Fluharty, *Ashton Garner, *Chase Harter, *Jessica Knoll, *Carla Luevano, *Matthew Menard, *Anderson Showman, *Zack Weilnau, Benjamin Borgelt, Brendon Bower, Laura Brubaker, Amber Christie, Megan Coder, Briona Compton, Luke Copley, Erika DeWitt, Cody Frasure, Zachary Goines, Luke Griffith, Cara Hartman, Carter Holthouse, Katherine Holthouse, Emily Laferty, Brittany Linville, Kyle McKelvey, Nelson Merino, Elizabeth Moore, Benjamin Petrie, Nicholas Popa, Briana Predmore, Claire Regan, Chelsea Sage, Austin Schaffer, Molly Schaffer, Jeremiah Schloemer, Melanie Schrader, Robyn Shirey, Jacy Smith, Marlo Smith, Erika Summers, Briana Vasquez, Samantha Westmoreland.
Norwalk Reflector Staff
Jul 25, 2010

 

WILLARD HIGH

Honor Roll

*Denotes all A's

Grade 9: *Stephen Chandler, *Cindy Cheng, *Cameron Ebert, *Nicole Fluharty, *Ashton Garner, *Chase Harter, *Jessica Knoll, *Carla Luevano, *Matthew Menard, *Anderson Showman, *Zack Weilnau, Benjamin Borgelt, Brendon Bower, Laura Brubaker, Amber Christie, Megan Coder, Briona Compton, Luke Copley, Erika DeWitt, Cody Frasure, Zachary Goines, Luke Griffith, Cara Hartman, Carter Holthouse, Katherine Holthouse, Emily Laferty, Brittany Linville, Kyle McKelvey, Nelson Merino, Elizabeth Moore, Benjamin Petrie, Nicholas Popa, Briana Predmore, Claire Regan, Chelsea Sage, Austin Schaffer, Molly Schaffer, Jeremiah Schloemer, Melanie Schrader, Robyn Shirey, Jacy Smith, Marlo Smith, Erika Summers, Briana Vasquez, Samantha Westmoreland.

Grade 10: *Amy Chase, *Adam Cok, *Alison Doughty, *Alexander Elmlinger, *Jeffrey Goines, *Alexander Heffner, *Lydia Kocher, *Justin Lake, *Christina Rees, *Chelsie Sphaler, *Kaitlin Steinmetz, *Stephanie Templeman, *Brandon Walcher, Curtis Baker, Lindsey Bogner, Lucas Bogner, Joshua Brinkmeier, Cody Carpenter, Elizabeth Courtright, Logan Coy, Ian Craven, Brianda Cuevas, Kelsey Daniel, Joshua Dille, Ethan Ehrman, Christian Felty, Kathryn Fuller, Kyleigh Gahr, Kelley Gifford, Coy Gowitzka, Aeronica Hamilton, Meredith Hamilton, Beth Hicks, Elizabeth Holmer, Kevin Irvine, Patrick Jonson, Samantha Kamann, Kailey Kimble, William Linville, David Lopez, Morgan Mull, Alyssa Nenzoski, Shanise Ousley, Heather Puckett, Gregory Riemersma, Tyler Secor, Molly Smith, Brock Sokevitz, Shannon Spayde, Alex Steinmetz, Anna Stephens, Luis Velasco, Heather Wright.

Grade 11: *Christen Chaffins, *Marcia Gase, *Kimberly Harvey, *Jake King, *Kasey Peeler, *Cody Rogers, *Terra Shepherd (PCTC), *Zachary Thornton, Janel Barnett, Kailey Buurma, Rogelio Castillo (PCTC), Heather Chaffee (PCTC), Jacob Copley, Kevin Deidrick, Audra Dewey, Gillian Hicks (PCTC), Joseph Leitz, Aaron Perez (PCTC), Priscilla Perez (PCTC), Brooke Pfefferle, Jaclyn Phillips, Wesley Popa, Victoria Predmore, Jacob Reed, Stephanie Reiderman, Keifer Sherck (PCTC), Nicole Silva, Joy Sizemore, Kurt Walker (PCTC),Sierra Waters, Cora Zeigler.

Grade 12: *Matthew Courtright, *Erica Fletcher, *Natasha Hicks, * Monica Patton (PCTC), *Bradley Polachek, *Matthew Schaffer, *Kathleen Wiles, Tyler Alford, Briana Clark, Megan Clark, Allyson Dalton (PCTC), Kara Danhoff, Christina Daniel, Zuri Hall (PCTC), Tammy Luevano, Kira Osborn, Lillian Phillips, Maureen Rice, Ashley Sexton, Rance Smith, Tracey Stockmaster, Lyndsay Wiers (PCTC), Amy Wilson (PCTC).

Merit Roll

Grade 9: Alexander Bauer, Samantha Beverly, Joseph Bogner, Dylan Bohach, David Caldwell, Erika Chuburko, Cody Courter, Katelyn Danhoff, Tanesha Davis, Jesse Howell, DJ Cory Leininger, Courtney Milliron, Chase Osborn, Shana Pryor, Danielle Rohrbach, Jonathan Schloemer, Olivia Sherck, Justin Tarr, Zachary Veletean, Alexis Wilson.

Grade 10: Renee Abston, Stephanie Beamer, Christopher Gibson, Tyler Honaker, Greyson Kline, Dirk Kostoff, Taylor Krueger, Marra Montgomery, Nicholas Muniz, Christine Newsome, Adam Ryman, Cassandra Smith, Donald Stover, Thomas White, Lucas Zidarin.

Grade 11: Nathan Benich, Blanca Andrade (PCTC), Charles Davis, Abby Funk, Alex Gunaris, Casey Hacker, Chloe Hartman, Jeremy Keene (PCTC), Alda Keshena, Hilary Kooken, Elizabeth Lenz, Ashley Lydy, Brian Mahl (PCTC), Kyle McCormack, Jerry Muniz (PCTC), Douglas Opatken, David Pelsang (PCTC), Randall Philbrick (PCTC), Emily Schloemer, Kaleb Secor, Nicole Steffenhagen, Christopher Summers (PCTC), Randall Wade, Christopher Wallace.

Grade 12: Annette Benich, Christopher Biller (PCTC), Ashley Booker (PCTC), Sean Devlin, Sabrina Featheringill, Emily Gerber, Kimberly Laser, Cory Mathias (PCTC), Ross Matteson, Todd Myers, Thomas Niedermeier, Mandy Reber, Bradyn Robinson, Jenna Secor, Brent Slone (PCTC), Matthew Steinmetz, J. Tyler Wagers.