Norwalk elementary class lists announced

LEAGUE Kindergarten
Norwalk Reflector Staff
Jul 25, 2010

 

LEAGUE

Kindergarten

Miss A. Orshoski: Isaias Anzueto, Desiree Bibb, Demetrius Bridges, Aniston Chaffins, Evan Cooper, Dakota Day, Devin Dellinger, Skyler Jones, Benjamin Kalizewski, Michael Leigh, David Martinez, Maria Martinez, Brittany Mazariegos, Brianna McDonald, Amanda McIntyre Kinnard, Austin Obermeyer, Angel Perez, James Ready, Brenna Schoewe, Breanna Shivak, Alexis VanMeter, Jamey Wallace.

Mrs. R. Schlotterer: Dylan Bobish, Morgan Booth, Taneah Chrislip, Jesus Contreras, Aurora Crisp, Amber Dellinger, Amber Dotson, Jason Duncan, Jordan Fitzgerald, Alyah Galleto, Jayden Haynes, Dylan Hunter, Eloy Ibarra, Caleb Lukasko, Bryan Missler, Richard O'Brien, Joshua Pierce, Kyle Rocker, Dawna Weirich.

Mrs. A. Steinwart: Dalton Chaffee, Adam Dotson, Anna George, Mikenzie Graham, Alexa Jones, Matthew Luc, Christian Murray, Sean Mussell, Byren Mutchler, Isaac Nolan, Taylor Norwood, Kiersten Phillips, Nicholas Pierce, Samantha Rospert, Justin Smith, Olivia Vargas, Bailey Jean Weimer.

Grade 1

Mrs. S. Bright: Destiney Ackerman, Zachary Ballard, Ethan Barber, Lori Crookshanks, Malik DeLeon, Gerardo Enriquez, David France Jr., Miguel Herrera, Mason Kerby, Carmen Krichbaum, Rachel Landis, Maya Long, Mary Moore, Jacob Newhouse, Kelsey Osborn, Isaac Peterson, Hiasin Rose, Damion Sands, Joshua Self, David Sickinger, Dakota Slagle, Mariah Slater, Dystany Studer, Lacee Tatum, Matthew Willis, Brandy Wilson, Katia Zamano.

Mrs. J. Gilson: Michael Arrendondo, Sierra Auck, Kaitlynn Boswell, Haley Cain, Christian Childs-Harrah, Owen Cox, Anah Freeman, Dylan Klingelsmith, Charles Knott, Scarlett Krichbaum, Rachel Lamb, Macy Love, Jadyn Miller, Savana Murry, Tayvon Perkins, Taren Randleman, Caleb Robinson, Stone Ruffing, Adam Silcox, Megan Trumpower, Jennfier Vasquez, Robert Vazquez, Jordan Willis, Troy Wright.

Grade 2

Miss. A. Brady: Allisha Christiansen, Danielle Cousino, Jalen Dubsky, Bailey Finley, Carson Gast, Marcelino Gonzalez, Carleah Hartley, Kaitlyn Hill, Austin McKillips, Erica Miller, Summer Power, Nethanel Price, Savanna Smith, Stetson Tatum, Carman Vargas, Scott Wallace, Alayna Warren, Wesley Weimer.

Mrs. P. Reda: Veronica Anzueto, Kamryn Brant, Cody Brought, Owen Cassidy, Ryan Chaffins, Aria Downey, Shania Eastman, Ashley Fisher, Alex Grimm, Kya Irby, Jacob Kalizewski, Alyshia Leimeister, Everet Power, Marissa Prieto, Matthew Sickinger, Sarah Thompson, Matthew Wireman.

Mrs. T. Uhrick: Evan Ackerman, Ethan Coover, Vincent Davis, Tabitha Fisher, Carrie France, Kaelyn Harkness, Madison Harvey, Chase Martin, Logan Martinez, Legion McGrady, Abby McKillips, Jennifer Orth, Carl Randolph, Natasha Robinson, Austin Wallace, Tessa Warner, Joshua Welfle, Destinie Weltlin, Alex Williams.

Grade 3

Mrs. Calhoun: Eboni Barbee, Garrett Burke, Austin Crookshanks, Owen Davis, Haile Didion, Taylor Fitzgerald, Samuel Freeman, Samantha Harvey, Danielle Jenkins, Brice Krieg, Mitchell Loflin, Tyffanee Lopez, Colleen Miller, Oscar Perez, McKenzee Peterson, Amber Robinson, Quentin Smith, Arianna Wright-Jensen.

Mrs. C. Hooker: Maliyah Berry, Joseph Black, Brandon Boetticher, Dakota Bring, Cora Grosswiler, Kyle Miller, Alexandrea Pitcher, Mya Ray, Cody Ready, Tyler Rocker, Adrianna Rodriguez, Mia Saldania, Robert Sams, Elisha Self, Michael Sickinger, Amanda Stewart, Erica Vargas, Miguel Vazquez, Sierra Vickery, Isaah Warner.

Grade 4

Mrs. C. Adkins: Christopher Baker, Brooklyn Bennett, Austin Brant, Joel Christiansen, Travis Eastman, Zachary Grimm, Heather Harris, Brenda Herrera, Katie Hyre, Logan Jackson, Craig Johnson, Emilee Lanham, Jasmine Mackey, Marcus McClain, Emma McKillips, Jared Metcalf, Danielle Power, Anthony Reed, Kody Scott, Amanda See, Donovan Smith, Dylan Stevens, Camielle Turner, Logan Warren.

Mrs. L Starrett: Tyler Bebow, Alexis Braden, Jordan Buchanan, David DeHaven, Emily Didion, Raymond Eastman, Michael Fairchild, Jennifer Hotoff, Sterling Jackson, Gabrielle Jenkins, Elissa Jones, Brooke Landis, Alyssa Lewis, Jessica Lucal, Donovan Meyers, Kelsey Mullins, Emili Mussell, Dakota Palmerton, Seth Peaslee, Erin Rodriguez, Paige Snyder, Michaela Souslin, Trevor Wright.

MAPLEHURST

Kindergarten

Mrs. J. Enderle (room 100): Tristan Bash, Jayden Bechtel, Colin Bement, Ethan Blair, Dylan Castle, Tyler Clark, Juliann Gibson, Madison Johnson, Cody Kerr, Vincent Kessler, Jake Kramer, Taylor Malson, Austin Marett, Anthony Mendoza, Aiden Mutnansky, Alicia Orwig, Nathan Portner, Haleigh Skinner, Anthony Snyder, Julia Tite, Faith Trombley, Davis Wilkinson, Elissia Willis, Jaziah Wolford.

Mrs. J. Weyer (room 101): Tara Adkins, Megan Berry, Nathaniel Bland, Joseph Borgia, Vince Chill, Anferny Deleon, Megan Demaria, Jonah Elmore, Kilian Gede, Mia'kae Gladden, Nicholas Hinckley, Lucas Jackson, Mark Kelley, Collin Mackall, Alexis McConnell, Jared Mushett, James Myers, Jad Oglesby, Jayda Ramos, Alivia Sazdanoff, Skylarr Story, Jasmine Thomas, Jaden Ward, Logan Weinert, Anthony Weisenberger.

Mrs. A. Walter (room 102): Tigerlilly Anderson, Lillien Beers, Mara Berry, Garrett Bores, Jack Bowles, Justin Case, Braiden Culver, Madison Eakle, Cole Fox, Gabrielle Horowitz, Claire Kelley, Carter Kluding, Noah Lindenberger, Grace Marcum, Caden Nopper, Randal Orth, Corbin Ott, Benjamin Penrose, Jacob Roblero, Isabella Shipman, Kyle Smith, Amanda Stieber, Delaney Thomas, Luke Weaver, Lovea Wicker.

Mrs. L. Berry (room 104): Elyse Balduff, Makilee Ball, Marc Ball, Dustin Bowers, Josephine Brown, Wyatt Brown, Alexia Duggar, Molly Edwards, Logan Elkin, Allison Fry, Abigail Gfell, Quinn Jaworski, Zachary Keefer, Alec Maloney, Jonathan Maynard, Sydnee Patterson, Rebecca Pavelich, Amanda Piscitelli, Dylan Rickert, Haley Shope, Mitchell Sommers, Ryan Sowders, Andrew Ward, Morgan White, Skyler Wilson.

Kindergarten/Grade 1

Mrs. J. Sigg (room 105): Dylan Linville, Caleb Lykins, Brandon Smith, Briana Welch, Nicholas Welfle, Griffin Baiter, Rosalind Beaudoin, Dustin Chrislip, Gerardo Hernandez.

Kindergarten-Grade 3

Mrs. L. Heyman (room 110): Maria Alvarez, Mary Arroyo, Lydia Duncan, Jason Laughlin, Jean Lorens, Hunter Love, Zachary Naji, Timothy Schnee, Maxxwell Sellers, Michelle Stuhldreher.

Grade 1

Mr. D. Hermes (room 103): Mason Asbury, Tyler Beatty, Emily Berry, Elliott Bouyack, Nicholas Capelle, Destiny Deleon, Joseph Dendinger, Timothy Gray, Carley Hamilton, Ashton Houser, Hannah Kelsey, Grace Kempf, Ethan Lindenberger, Haley Lynch, Zidane McCanny, Owen Moore, Marshall Myers, Michael Myers, Madison Nims, Sabra Nolan, Claire Ours, Magdalena Seiler, Carson Shober, Sydney Smith, Logan Stark, Draven Vick.

Mrs. L. Nutter (room 106): Mayli Austin, Alyssa Braker, Jewel Cain, Chelsey Chavarria, Alan Ewing, Lydia Fulton, Alexandra Galvez-Mazariegos, Evelyn Garman, Zander Green, Zakarez Hill, Destiny Houghtlen, Alex Howard, Brittney Knott, Bryan Lowe, Nicholas Moore, Jeffrey Mussell, Armani Piscitelli, Hunter Ramsey, Lindsay Rinner, Joseph Shinski, Brooke Stein, Krystion Stephens, Paige Summers, Jestin Wright, Drew Yourkvitch.

Ms. S. Berry (room 107): Carson Becker, Aidan Bennett, Elissa Bollenbacher, Zoee Booth, Karissa Conrad, Logan Deleon, Sarah Downing, Marly Geretz, Austin Gilkerson, Charity Haymond, Kamaria Hernandez, Spencer Janes, Abygail Kessler, Guadelupe Moreno, Flor Munoz, Macey Phillips, Nathan Plas, Fallon Reineck, Arrianna Robinson, Olivia Schaffer, Aidan Smith, Skyler Southers, Sterling Southers, Devyn Steffanni, Kristina Toczek, Nicholas Usselman.

Mrs. L. Oeder (room 108): Blake Baker, Sela Berry, Austin Brown, Hunter Dail, Brandon Eakle, Alyssa Faley, Derek Fry, Nicholas Graffice, Kamryn Guerrier, Brandon Haraway, Mascie Horner, Brendon Johns, Kyra Leos, Tyler Lilak, Kaitlyn Longworth, Michael Marquardt, Jalyn Moore, Hope Peterson, Austin Shepherd, Nicholas Smith, Danielle Stem, Kylee Welch, Adrianna White, Evan Wick, Gabrianna Wos.

Grade 2

Miss D. Seaman (room 202): Peyton Becker, Dusty Boldman, Elivia Brant, Grant Downs, Kylee Edney, Makayla Gornek, Audrey Harness, Morgan Hoff, Liberty Jarrell, Randy Kane, Jarod Kessler, Skylar Kuhlman, Leah Malson, Erin Michaud, Noah Mozina, Nelida Negrete, Braden Nunez, Dustin Roark, Makayla Saunders, Alexis Smith, Kelsie Urich, Traven Wolford, Ivy Zimmerman.

Mrs. M.J. Weilnau (room 203): Victoria Baker, William Beatty, Lexi Brooks, Jazmine Cain, Ashlee Capelle, Riley Collins, Chase Conley, Carlos Galvez, Morgan Gilbert, Clayton Howard, Seth Kane, Andrew McGinn, Carla Mina-Vazquez, Douglas Nickoli, Darren Raymond, Jordyn Seay, Laura Skinner, Chaz Stefaniak, Breianah Warren, Jordan Weinert, Rachel Wilkins, Dillon Wilkinson, Kevin Willard.

Mrs. C. Smith (room 204): Grace Antill, Emma Asbury, Zoe Austin, Christian Bellitto, Kendall Bigler, Heidi Bowles, Emily Breitbach, Roslyn Christian, McKenzie Edwards, Hunter Elkin, Emilee Fann, Brooke Fries, Quinnlan Hipp, Mara Jaworski, Michael Kempf, Adria Leos, Jocelynn Leto, Lauryn Maloney, Samuel McClish, Jacob Morse, Jake Myers, Owen Rhodes, Logan Sayre, Annastasia Shipman.

Miss B. Obringer (room 205): Peter Adamos, Danielle Ashakih, William (Tyson) Baer, Robyn Bores, Sydney Castle, Madeline Deiderick, Tyler Horning, Eric Hull, Alaina Kelley, Chase Kluding, Jace Liszewski, Margaret Love, Emily Merritt, Jonah Mersereau, Drake Neuberger, Matigan Obringer, Rachel Pavelich, Elizabeth Ratliff, Maya Reineck, Nathaniel Robles, Jacob Seitz, Emma Shannon, Cayla Sowders, Sydney Steffanni, Christopher Tuttle.

Mrs. D. Elmer (room 206): Autumn Adkins, Issac Brant, Julie Briand, Brennan Burns, Serena Campbell, Joshua Clark, Kaden Daniels, Mackenzie Dauch, Cody Ervin, David Howk, Storm Hunter, Lindsay Jameson, Luke Kelley, Kyla Kessler, Jarred Lowe, Dylan Mattingly, Nathan Meyers, Gabriel Mina-Vazquez, Kameo Montgomery, Devin Nunez, Tehya Parker, Shelby Penson, Raalen Williams-Rosenblat, Brandon Wise.

Grade 3

Mrs. T. Muskovich (room 300): Brandi Braker, Kyle Cherry, Lita Chill, Lauren Conley, Joshua Downing, William Friend, Chase Gilbert, Bailey A. Hall, Kara Hamilton, Brooke Hampton, Gabriel Harris, Benjamin Hoffmann, Rilee Horowitz, Ava Houghtlen, Mandy Hupp, Kayla Johnson, Noah Kolanda, Anthony Lay, Austin Meade, Mikayla Mussell, Karen Negrete, Taylor O'Toole, Madeline Roche, Elizabeth Schneider, Lyndsey Sheldon, Xayver Wegner, Gavin White.

Ms. K. Stoll (room 301): Mason Bennett, Anessa Berry, Moriah Cooper, Malori Davies, Dylan Dupont, Bryanna Dye, Caleb Edney, Dylan Griffitts, Khilyn Grosswiler, Alexis Hernandez, Amber Hess, Madison Houghtlen, Luke Johnson, Joseph Knudsen, Alex Maschari, Holly McKenzie, Kayla McNeal, Parker Meade, Christian Moreno, Erin Mushett, Quentin Perry, Dylan Reineck, Samantha Smith, Christian Tolley, Seth White, Courtney Zimmerman.

Mrs. O. Gamble (room 302): Andrew Babcock, Maxwell Berry, Summerlee Bigler, Sierra Brant, Scott Clark, Wesley Dendinger, Ally Douglas, Kayley Felter, Ezekiel Ford, Bailey Hall, Bryce Harrison, Hannah Jackson, Ian Keefer, Justin Kolanda, Christopher Krebs, Reid Leos, Adelynn Mannino, Logan McConegly, Austin McCurdy, Sarah McGhee, Komal Mohan, Sarah Myers, Matthew Rash, Taylor Tanzillo, Skylar Vick, Logan Weaver, Tyler Yarber.

Mrs. D. Bowers (room 303): Cruz Badida, Camryn Bickerstaff, Ethan Bores, Nicholas Bridgett, Logan Clouse, Andrew Dewitt, Donovan Easter, Samantha Flew, Ashley Hays, Kylia Jameson, Trenton Knittel, Gabriel Marcum, Jacob Martin, Damon Mohan, Quinn Obringer, Isabella Ohlmacher, Gabrielle Puckett, Brianna Randleman, Griffin Rinner, Brittney Seitz, Aaron Smith, Kaitlin Smith, Sara Staley, Abigail Stiles, Jacob Ulery, Kallie Vick, Zachary Zielinski.

Grade 4

Mrs. S. Miller (room 304): Jakob Alms, Madison Bement, Michaila Bigler, Skylor Bleile, Austin Burns, Nicholas Byington, Rachell Carroll, Kenneth (Jaden) Fannin, Cassie Gilbert, Mallorie Gregory, Bryson Haraway, Chase Hicks, Kirsten Kelley, Morgan Kolanda, Devon Miller, Bonnie Myers, Braden Neuberger, Ashley Pechauer, Collin Rickert, Ariane Smith, Elizabeth Stein, Karlee Talkington, Jhenia Thomas, Alex Ward, Katlyn Wos, Brianna Young.

Ms. D. Herwick (room 305): Alexis Adkins, Dylan Bennett, Lydia Bowles, Taylor Emerick, Andrew Fannin, Shelby Gregory, Destiny Hindman, Chandler Houghtlen, Dajanae Kennedy, Michaela Light, Bryanna Love, Jason Moore, Jordan Negrete, Zackery Oates, Maizi Ott, Addison Phibbs, Joshua Roark, Sumer Roberts, Trenton Roth, Kylie Shreve, Olivia Taylor, Macie Wallace, Quinn Walton, Shania Williams, Austin Wilson, Jobeth Wyatt.

Mr. R. Ritzenthaler (room 306): Nicole Baker, Saramae Blake, Samantha Clouse, Jevin Conley, Maleigh Dillon, Raven Emerick, Megan Ewing, Terry Francis, Hannah Hales, Alexander Harness, Destiny Harrington, Ashley Hinojosa, Dylan Hurst, Xavier Jimenez, Cheyenne Kramer, Caleb Lacy, Eric Neuberger, Amber Nickoli, Alexis Pitcher, Dayn Polta, Kiara Randleman, Courtney Reed, Kyra Sparks, Joseph Sperko, Sydnee Stockmaster, Alexander Usselman, Daniel Wilkinson.

Mrs. J. Diehl (room 307): Grant Ackerman, Jasmine Ashakih, Patrick Baldwin, Dalton Brooks, Deveney Castle, Garrett Cross, Edwin (Jacob) Deiderick, Alex Faley, Jennifer Gramajo, Casey Horowitz, Jason Hostetter, Morgan Krupp, Adrianna Louder, Charles Nash, Heather Ollie, Courtney Pelham, Alexander Penrose, Trenton Ratliff, Taylor Robustellini, Trenton Sheldon, Marcus Skinner, Lauren Steffanni, Alyssa Tuttle, Brandy Wagner, Faith Welch, Sarah Wilkins, Morgan Young.

PLEASANT

Kindergarten

Ms. K. Cillo (room 205): Kaitlynn Ballinger, Gabriel Blair, Brenna Burras, Caleb Cardman, Sydney Collins, Hannah Crawford, Alijah DeJesus, Jesus Gonzalez, Hailey Harp, Colton Johnson, Cole Loyer, Alexis McCoy, Madison McGue, Jennifer Morales, Kayle Mowry, Robert Nadasky, Sadie Nawalaniec, Garrett Obringer, Maria Perisic, Rosa Sabala, Jordan Shepherd, Evan Stumpf, Ryan Tram, Lance Young.

Ms. A. Obermiller (room 206): Hayden Barnes, Tristan Bentley, Jade Blair, Katherine Brown, Brenna Burras, Zachary Crane, Jenna Diaz, Gabriel Hainline, Emma Kastor, Gavin Koelsch, Trey Leroux, Brianna McGlaston, Paul McGue, Samuel Neuberger, Timothy Papp, Bradley Perkins, Jade Rahrig, Jocelyn Saucedo, Luke Smith, Noah Staley, Crimson Stuckert, Joseph Weisenberger, Daniel Wert, Kolin Wilson.

Mrs. D. Orzech (room 207): Grace Albright, Austin Belcher, Estefania Casares-Ibarra, Jesse Copenhaver, Kaytlyn Dailey, Claira Caitrin Doll, Brandon Emmerich, Brayson Flannery, Jacqueline Fry, Kaylee Hamm, Jayden Kinney, Carissa Link, Jose Mancilla, Joshua Neuberer, Caroline Pawlicki, Aiden Penwell-Gilbert, Brodie Roark, Michael Sandifer, Jarrett Schaffer, Catherine Schnellinger, Darion Smith, Justin Sommers, Erykah Swords, Ahna Trumphour.

Grade 1

Mrs. B. Andrews (room 100): Ryan Andino, Halle Bissell, Brooke Brant, Keirsten Brant, Skieler Cannon, Jose (Arturo) Dominguez, Owen Duncan, Ilaya Edington, Daniel Esparza, Daison Gough, Morgan Griffith, Frankie Hanson, Anna Little, Abigail Marchione, Addison Maurer, Brandon Missler, Christopher Mohr, Parish Moncrief, Maria Rodriguez, Michaela Rush, Nicholas Schoewe, Elian Vargas, Collin Wagner, Alyssa Walsh.

Mrs. R. Schumm (room 102): Rachel Beat, Gavin Blanton, Macy Chapin, Keiten Christie, Megan Cook, Andrew Crawford, Madison Duncan, Leonela Escobar, Angela Horning, Sydney Hughes, Tche Leroux, Kaden Livingston, Madison Neel, Ramon Negrete, Carson Ott, Carlos Perez, Tomas Perez, Jacob Power, Jessica Samko, Noah Scheel, Nicklas Verhovec, Rosa Villalobos-Ramos, Kyle Wooten.

Ms. S. Parsons (room 103): Madisyn Alt, Laila Bussert, Kayla Cesare, Alexander Crawford, Zachary Davis, Danyel Dawson, Ashley Dials, Nolan Flowers, Nicolas Gonzalez, Quiana Johns, Alex Kirby, Nicholas Marsh, Sophie Nawalaniec, Alejandro Neave, Alexis Neave, Macynzie Nebergall, Magdalen Nolan, Salma Sabala, Fatima Samano, Devin Spooner, Jacob Springer, Samuel Vanderpool, Christian Warner.

Mrs. P. Sanders (room 104): Melvin (Leighton) Battles, David Bosely, Donnajo Calhoun, Brandon Churchill, Terry Cooper, Eyman Diaz, Caitlyn Duncan, Kylee Foster, Callista Link, Paige Maurer, Brisa Mendez, Joseph Moon, Litzy Moralez-Velazquez, Jared Perry, Trevon Raymore, Hailey Sholes, Justin Sipes, Isabel Smith, Benjamin Traczek, Aubrey Trumphour, Bailey Scott Zeiter, Alysha Ziemba.

Grade 2

Mrs. L. Rehnborg (room 101): Addison Adkins, Amber Bradberry, Rachel Casselberry, Austin Christman, Spencer Cristy-Perpuly, Gabriel Felix, Lauren Fischer, Kyra Fry, Holly Fulton, Elijah Gravelle, Orion Green, Drake Harvey, Payge Hill, Makenna Hipp, Brianna Horning, Kyle Lenhart, Bailey Mesenburg, Macy Miller, Anthony Murphy, Matthew Neuberger, Cameron Nickoli, Rashod Raymore, Jacob Roth, Libbie Rumsey, Zoe Smith, Jerry Velasquez.

Miss A. Day (room 105): Tyrelle Allen, Abigail Belcher, Alanna Branham, Shaina Bruns, Ethan Byrd, Dakota Calhoun, Felipe Casares-Ibarra, Elizabeth Clemmons, Anne Davidson, David Doll, Grant Fisher, Noah Frantz, Brittany Hamm, Robin Heeralall, Anne Hiler, Avery Hupp, Alec Osborn, Daniela Perez-Wolverine, Braden Ratliff, Logan Ringle, Cassidy Risner, Celina Rodriguez, Ryan Schaffer, Payton Shober, Tori Smith, Emily Swanson.

Mrs. L. Mingus (room 305): Damion Adams, Zachary Albright, Hannah Barnes, Natasha Cesare, Jillyan Collins, Summer Cook, Elijah Cruz, Chevy Gibson, Ethan Gilbert, Terry Griffith, Angel Grimwood, Madison Hainline, Kianna Kovach, Owen Lottman, Jack Mei, Ashten Morrow, Gage Mullins, Noah Mussell, Sarah Nutter, Shelbi Peterson, Kennedy Ritzenthaler, Nancy Romero, Aimee Smith, Elizabeth Stockmaster, Michelle Vargas, Rodrigo Villalobos.

Mrs. S. Rogers (room 97): Hector Aguilar, Michael Arreche, Kamryn Brant, Izak Bridgett, John DeJesus, Hoppe Hindman, Brianna Hutchison, Austin Marietta, Emma Maschari, Mathew Mulder, Devon Mullins, Maria Negrete, Samuel Pfeiffer, Katherina Trevino, Keyondrea Warnke.

Grade 3

Mrs. S. Adkinson (room 302): Anne Boyd, Alivia Britton, Brenden Cook, Jessica Crane, Edgar Deleon, Leayah Hanson, Andrew Herner, Korbin Kiser, Emily Krieg, Keegan Livingston, Nicholas Loyer, Jourdan Ludewig, Juanita Mancilla, Keegan Martin, Kelsey McQuillen, Shayla Mendez, Lila Mobberly-Platte, Caleb Smith, Emily Smith, Jarmaine Smith, Baya Stowers, Steven Strickland, Garrett Underwood, Taylor Wooten, Emma Young, Haley Ziemba, Michael Zinn.

Mrs. L. Winkler (room 303): Isaiah Allen, Keagan Berry, Nicholas (Cole) Berry, Rebecca Boyd, Sara Cardman, Maddison Carrillo, Tieler Crouse, Issaic Dendinger, Miranda Ewell, Troy Franks, Kaitlyn Gilson, Elizabeth Gruden, Eric Hernandez, Evan Hohman, Michael Kreager Jr., Ashley Lester, Mitchell Perry, Gabrielle Puckett, Alfredo Rangel, Hayden Risner, Brayden Rutherford, Savannah Santiago, Jenna Slone-Melnek, Brandon Stevenson, Startashia Thornton, Ryan Tinkham, Ethan Ward.

Mrs. J. Ziemke (room 304): Kassaundra Albietz, Kayla Appeman, Darian Brooks, Talon Bussert, Caila Case, Jordan Courtad, Victoria Clark, Jonah Collins, Lizeth Colmenares, Amanda Eckenrod, Jordan Gessner, Griffin Goodman, Craig Hartman, Taylor Johnson, Devon Kirby, Dylan Lau, Malorie Malson, Trenten Morrow, Nicholas Negrete, Blake Obringer, Vanesa Ornelas, Paiten Ott, Matthew Sigley, Abdullah Silmi, Kyle Smith, Mathew Supeck, Jacob Trautman.

Grade 3 and 4

Mrs. P. Foltz (room 98): Cheyenne Barrett, Eduardo Esparza, Simon Gravelle, Kaylee King, Zachary Lau, Yasmin Mancilla, Ashrielle Martin, Eloy Martinez, Adam Poe, Tyler Poole, Brendon Tinkham.

Grade 4

Mrs. C. Beat (room 200): Jessica Aguilera, Jarrett Andecover, Hannah Atkins, Constance Belcher, Brooke Bennett, Michael Berry, Abbigiail Cardman, Kaylobe Caskey, Karlee Conley, Reynaldo Garcia, Sarah Giles, Daylin Gough, Emily Hagan, Desiree Horning, Michael Kirby, Ashtyn Ley, Torie Nicholas, Noah (Marsh) Nickoli, Alicen Poe, Brandi Ratliff, Benjamin Silcox, Gregory Silcox, Jarrod Smith, Danielle Swanson, Simara Valliant, Henry Voss.

Mrs. T. Selka (room 201): Barbara Arroyo Lykowski, Gregg Berry, Tyler Boyd, Alexis Christman, Jayde Cleland, Carlie Conney, Kennedy Conney, Shane Heeralall, Griffin Jackson, Matthew Lund, Justin McConnell, Brandon Miller, Alexandria Osborn, Aaron Parker, Aliza Rarick, Isaac Repko, Alexandra Resor, Arafat Silmi, Collin Smith, Danielle Sommers, Devin Stevenson, Hanson Tram, Cheyane Vakselis, Michael Vargas, James Warner.

Mrs. S. Albright (room 203): Travis Baker, Bailey Blair, Jada Bolton, Sean Brady, Kelsey Brant, Carlie Case, Victoria DeJesus, Raymond Delphia, Antonio Diaz, Marissa Flowers, Vincent Lamonte, Cassandra Link, Collin McQuillen, Sarah Merritt, Noah Meyers, Megan Miller, Michael Pawlicki, Cassidy Pfeiffer, Emily Roberts, Bryon Rowan, Luis Sabala, Bryanna Sipes, Thomas Traczek, Jessica Vargas, Hannah Whidden, Jaret Wilkerson.

MAIN STREET

Grade 5

Ms. M. Burns (room 101): Chase Castle, Jelena Cervelli, Jacob Colbert, Joseph DeJesus, Andrew Doerner, Elaine Downs, Madison Edwards, Cody Felter, Elizabeth Francis, Nathan Hale, Nicholas Horner, Carrissa Hupp, Isaac Lindenberger, Joseph Ludewig, Austin Moncrief, Davon Nelson, Brianna Nickoli, Rosetta Pitcher, Dylan Stevenson, Donna Stoddard, Alexis Stuckert, Gavin Tinker, Lucas Troxel, Breck Turner.

Ms. J. Tinker (room 105): Kirsten Condottore, Madison Courtad, Anthony Enamorado, Caden Foos, Kiana Ford, Dillon Gabriel, Lacey Harlan, Justin Hinkle, Conlan Hipp, Austin Holmes, Timothy Hovatter, Lucas Howes, Adriana Ibarra, Matthew Kieffer, Brandon Kopfstein, Luke Landis, Noah Little, Celeste Maynard, Melanie Myers, Sydney Obringer, Jensen Ott, Emma Penrose, Delaney Petersen, Rachel Schulden, Caleb Whidden.

Mrs. R. Brady (room 106): Carmen Alvarez, Cailin Auerhamer, Kayla Bailey, Shelby Berthold, Jarrett Brown, Laurel Campbell, Kimberly Clark, Brandon Dailey, Brandon Fries, Angel Garcia, Kassie Hamilton, Justin Hinckley, Benjamin Hohman, Lindsey Krieg, Erica Leber, Courtney Lund, Zachery McGuckin, Theodore McKenzie, Jason Mesnard, Chrystyna Pfeiffer, Jimmy Samuels, Quinn Schick, Jacob Slagle, Zachary Vakselis.

Ms. K. Gill (room 110): Sabrina Boyd, Brady Buchanan, Anna Fedele, Martin Garcia, Noah Hicks, Mackenzie Hillman, Andrew Holland, Zaccaheus Hunter, Mackenna Jensen, Jamee Kerr, Benjamin Love, Connor Mackay, Alexa Perry, Joseph Rejman, Jason (Nick) Shenefield, Courtney Shepherd, Thomas Smith, Brooke Stively, Paige Thompson, Kayla Walsh, Alexander Wildman, Eddie Williamson, Brianna Young, Reymundo Zavala.

Mrs. T. Piscitello (room 205): Kaylee Brant, Benjamin Byrd, Makayla Cook, Amber Cooper, Mackenzie Cordle, Haley DeJesus, Daniel Dietrich III, Samantha Jordan, Matthew Kidd, Keyan Leroux, Cody Lewis, Philip Mersereau, Caleb Meyers, Kyle Montgomery, Isaac Moore, Michael Murray, Adrian Penson, Zachary Peterson, Jerod Poore, Edwin Ramirez-Vasquez, Cody Stebel, Nina Sugaski, Maria Vargas, Elvia Zamano.

Mrs. A. Krichbaum (room 206): Karli Anthony, John Bare, Cheyenne Cada, Katherine Camp, Megan Casselberry, Jared Cook, Sean Davis, Kasey Duncan, Geena Freriks, Noah Harp, Holly Harris, Draven Hartman, Colt Holleran, India Islam, Ashton Johns, Cynthia Johnston, Ian King, Ryan Kirk, Christopher Langjahr, Dylan Lucal, Jason Penza, Brie Schneider, MacKensey Thomas, Jenna Thorpe, John Woods.

Mrs. K. Steffanni (room 207): Hayley Arnold, Garret Bader, Naamon Bare, Catherine Blackwood, Bailee Cantu, Matthew Davidson, Marianne Dewitt, Miranda Eaton, Paige Espvik, Tiffany Fasbender, Ellen Finch, Mason Fish, Heidi Mangold, Shayla McGuckin, Morgan Newcomer, Rachel Palm, Ernesto Perez, Gavin Pigman, Savannah Rivas, Kaitlyn Smith, Seth Staley, Valya Wright, Hayle Zickefoose, Trevor Zorn.

Mrs. N. Opper (room 208): David (Job) Adkins, Ryan Barrett, Brittany Boetticher, Dusty Carroll, Matthew Clemmons, Bayleigh Collins, Nicholas Dechiaro, Daniel Dietrich IV, Michael Jenny, James Kramer, Ben Neuberger, Elliot Rhodes, Joshua Richards, Genevieve Sams, Morgan Sanford, James Seiler, Stephanie Shenefield, Austin Smith, Thomas Smith, Shaiyen Vanderpool, Spenser Weaver, Joshua Willard, Jennifer Young, Madeleine Ziemke.

Mrs. M. McConnell (room 306): Avery Albright, Dylan Bickerstaff, Mason Brutcher, John Cousino, Adam Francis, Michael Harrington, Zachary Heald, Mathew Hensel, Owen Hoover, Rebecca Hopkins, Justin Klingelsmith, Alicia Lortcher, Wesley Merritt, Evelyn Morales, Sara Nelson, Sedona Palmerton, Tiffany Passeno, Sampson Slack, Mitchell Varney, Margarito Velasco, Tyler Lee Wallace, Stephanie White, Ravenn Renee Withrow, Brianna Zimmerman.

Grade 6

Mr. T. King (room 100): Eddie Blystone, Shelbi Brown, Kaleb Cashen, Rachel (Nikki) Clark, Samuel Close, Hannah Cooper, Emily Downing, Trystin Dupont, Sydnie Fetherolf, Forrest Fulper, Jacob Gilson, Nathan Griffith, Jillian Hayes, Isaac Hohman, Traci Horning, Grant Hull, Alex Keefer, Aaron Lamothe, Ellie Light, Dawn Lyons, Destiny Merritt, Tara Pickett, Austin Scott, Jonathan Suter, Jeffrey Thomas, Derek Wilson, Keaton Wineman.

Ms. M. Taylor (room 200): Allison Alexander-Metz, Mason Berry, Adam Cervelli, Aubrie Chaffins, Gerson Cousino, Kaitlyn Doros, Timothy Duncan, Brooke Hallock, Benjamin Haraway, Tanya Hernandez, Austin Houghtlen, Jordan Johnson, Michael Kirk, Madison Kisner, Alexis Kreager, Jared Lee, Ian Ley, Tyler Lilly, Erica Meade, Tanner Murray, Micala Nebergall, Brooke Neeley, Michael Nelson, Kalyn Palmerton, Hannah Piscitelli, Brent Ratliff, Cayla Warner.

Ms. A. Didion (room 210): Morgan Ackerman, Carla Baker, David Barnhart, Jr., Trevor Bennett, Sydney Bores, Chaise Conney, Juan Contreras, Justin Cook, Seth Courtad, Kaitlyn Cousino, Breeanne Dutil, Sydney Eddy, Eduardo Enriquez, Tiffany Horning, Quentin Howell, Jessi Jenkins, Courtney Jones, Joseph Lopez, Kli Meade, Samantha Salapata, Cassandra Stockmaster, Gabrielle Summers, Morgan Turner, Jessica Warner, Sierra White, James Wohlers.

Mrs. B. Spino (room 300): Elena Aguilar, Dalton Carroll, Julian Christian, Kelsey Counts, Madeline Ewing, Cameron Hacker, Shayna Hutchinson, David Jackson, Kylie Johnson, Emmalea Linder, Michelle Loughridge, Gabrielle Meyers, Sarah Michaud, Daniel Monk, Sophie Owens, Nicholas Palmerton, Erin Reed, Alexander Shupe, Dylan Sparks, Austin Starkey, Katelyn Taylor, Harrison Tinker, Hannah Van Dyne, Lyndsey Wert, Kayla Yourkvitch.

Mrs. A. Bergman (room 301): David Baker, Christian Biecheler, Shayanna Bleile, Larry Case, Merissa Case, Kyle Conley, Gabriel Dauch, Gretchen Dietrich, Logan Dupont, James Farrell, Nathaniel Gee, Kaylee Grady, Jaiden Harrel, Alex Henline, Destiny Hughes, Adam Jenkins, Lance Leto, Della Owens, Heaven Rivas, Jonathan Rumsey, Devon Shutt, Terrance Stinchcomb, Timothy Urich, Ricardo Villalobos, Joshua Ward, Nathaniel Wos.

Mrs. J. Van Dresser (room 302): Amber Ackerman, Mathew Ball, Justin Brown, Dylan Christie, Jonathon Clark, Briana Clements, Jared Conley, Kierstin Dawson, Dylan Elkin, Sydney Friend, Aspen Galloway, Cecelia Hokes, Madison Kirk, Kristalynn Ksenich, Melissa Looman, Richard Mitchell, Vincent Oates, Grant Olsen, Brianna Perez, Robert Peterson, Taylor Phillips, Michael See, Amber Stewart, Donovan Trombley, Gabrial White, Callie Zinn.

Mrs. V. Penrose (room 303): Colton Anderson, Sarah Bleile, Luke Brant, Juan Bravo, Zachary Breitbach, Cheyenne Burdue, Kaitlyn Conley, Grayson Conney, Adrian Go, Joseph Grof, Kelsey Harkness, Richard Hunter, Jacob Kluding, Nathan Koehn, Kelsey Michowka, Amber Miller, Audrey Nutter, Gabrielle Oney, Nuria Perez, Tyson Pryor, Cody Reed, Jaben Stogner, Cassandra Swanson, Kodi Williams, James Wilson, Joseph Zadeh.

Mrs. D. Cornell (room 305): Dakota Bennett, Brenna Berry, Brennigan Collins, Cameron Cordle, Itzel Cruz, Mitchell Davis, Jessyca Day, Jacob Hemenway, Makayla Hite, Taylor Jester, Thomas Jones, Jason Jurist, Ryan Lamb, Erin Long, Kyrsten Mantz, Emily Merritt, Michaela Mushett, Madison Myers, Keegan Oates, Absalom Shupe, Carson Sparks, Wessley Tanzillo, Emily Trumpower, Nicolaas Van Giesen, Desyrette Vega, Forrestt Young.

Mrs. J. Raymond (room 310): Tiffany Bogan, Logan Bosely, Sasha Bouyack, Raven Campbell, Cory Caskey, Ross Clark, Kailee Flowers, Brandy Fulton, Ryan Gates, Caleb Hall, Benjamin Hampton, Dustin Hovatter, Kange Keegan, Tiana King, Dakota Labret, Sabrina Love, Roy Lee McKenzie, Thomas Peckham, Hailey Sharp, David Signs III, Dustin Slagle, Joseph Slauterbeck, Caitlynn Southers, Nicholas Staley, Noah Walcher, Devon Wallace.

NORWALK CATHOLIC SCHOOL

Kindergarten

Mrs. Hammersmith: Alexandra Abel, Owen Austin, Ian Brown, Brenna Burras, Margaret Centa, Collin Coder, Gabby Cruz, Brandon Furlong, Michael Gerome, Megan Hammersmith, Emma Horchler, Grant Houck, Kyler Lacy, Nathan Lehman, Anna Lukasko, Cheyenne Null, Victoria Pocos, Peter Riley, Sara Scavuzzo, Griffin Schwan, Nicholas Sivinski, Kennedy Stang, Zachary Stine, Jude Sweet.

Miss. Smith: Jamie Anderson, Ethan Blair, Monserrat Carrillo, Chase Clouse, Xander Goodman, Sydney Herner, Jacob Kitts, Lindsey Koenig, Lars Livengood, Nicole Martin, Spencer Myers, Janel Norman, Spencer Patrick, Ty Poland, Holly Powers, Kyla Risner, Jesse Ruffing, Brody Service, Amanda Stieber, Ella Stieber, Nicholas Teeters, Nathaniel Tokarsky, Alicia Walker.

Grade 1

Mrs. Bernhardt: Amanda Bocock, Alexandria Carper, Eric Crabbs, Jakelyn Diaz, Jordan Gran, JJ Hackenburg, Ashley Hall, Davis Hedrick, Jack Kaple, Ben Kowalski, Katie Massie, Kamryn Maxwell, Colin McFadden, Sabra Nolan, Kaitlynn Olak, Andrew Price, Derek Rogers, Gavin Starcher, Kallahan Stoll, Luke Stoll, Anne Ware.

Mrs. Phillips: Noah Avendano, Cassandra Baker, Luke Ceccoli, Jasmine Cervantes, Lauren Chandler, Mackenna Foster, Grace Gillen, Griffin Gross, Justin Hammersmith, Madelyn Hipp, Alexander Kashian, Ian Kashian, Justin Kotsopoulos, Samuel Meyer, Reagan Olak, Lauren Pabst, Raymond Robison, Nicholas Sandell, Ty Schweizer, Treg Smith, Abigayle Takacs.

Grade 2

Mrs. Corrigan: Jude Alge, Jared Arnold, Allison Brown, Joseph Catalano, Jacqueline Cervantes, Nolan Conney, Sydnee Cox, Julian Go, Austin Hanlon, Meghan Hedrick, Francesca Holmes, Logan Hurst, Michael Jenkins, Chase Jubak, Nicholas Lukasko, Kurt Maxwell, Eli Meyer, Luke Nickoli, Rebecca Norman, Olivia Powers, Nicholas Roth, Christopher Ruffing, Gabrielle Scavuzzo, Hunter Sweet, Niajha Walker.

Mrs. Fries: Adam Bechtler, John Bechtler, Rachel Bleile, Megan Bocock, Luke Carper, Caitlyn Corrigan, Thane Crabbs, Brice Cullen, Meredith Dilger, Kaden Englert, Claire Hanko, Jacob Kalizewski, Owen Moffit, Zachary Reed, Grace Rospert, Hannah Rudolph, Samuel Sigsworth, Claire Spettel, Olivia Stieber, Justin Titus, Camron Webb, Duncan Welch, Joseph Wise.

Grade 3

Mrs. Bungard: Jacob Avendano, Emily Baker, Tory Bleile, Nicholas Bodi, Carson Careless, Dylan Furlong, Adam Ghazoul, Daniel Grine, Brendan Hipp, Hayden Jaworski, Noah Kocher, Chloe Kramer, Andrew Kueterman, Annika Lantz, Lauren Lukasko, Caroline Parker, Jason Phillips, Mitchel Phillips, Elyse Roth, Jarod Schnellinger, Colton Service, Kaeleigh Stang, Paige Stuhldreher, Noah Winslow, Paige Wnek.

Ms. Riedy: James Adelman, Max Austin, William Ceccoli, Emily Centa, Emma Cole, Joseph Conway, Makenna Fisher, Abby Fitzgerald, Malia Fondriest, Jacob Gran, Derek Gross, Max Honigford, Alex Hoty, Luke Jenkins, Hannah Mink, Jessica Ornelas, Zachary Price, Corrine Riley, Cheyanna Ruffing, Daniel Ruffing, Owen Starcher, Kaitlyn Stoll, Jacob Ulery, Kirsten Weisenberger.

Grade 4

Mrs. Careless: Gabriel Alge, Benjamin Brewster, James Easler, Jamie Fritz, Lydia Gillen, Brandon Hafner, Andrew Haynes, Kelsey King, Malena Lloyd, Madison McFadden, Nathaniel Meyer, Jaret Nickoli, Julia Rhoad, Jacob Ruffing, Matthew Sitterly, Logan Stoll, Johnna Thomas, Joseph Thomas, Alex Tokarsky, Aaron Wheeler.

Mrs. Tokarsky: Courtney Bleile, Samuel Carper, Layna Cox, Connor Cullen, Sara Doughty, Derek Furlong, Emily Gerome, Ethan Hammersmith, Grady Hedrick, Anthony Hipp, Ryan Jordan, Taylor Krupp, Noah McKinney, Logan Moffit, Clay Nickoli, Mallory Reed, Matthew Schild, Lexi Sigsworth, Brad Smith, Christian Stang, Cole Vandersommen.

Grade 5

Mrs. Ware: Courtney Adelman, Erika Camera, Luke Cardwell, Matt Dankelson, Mike Dankelson, Grant Dilger, Rosie Dominguez, Emily Ghazoul, Rachel Kashian, Amber Keefer, Tyler Kenne, Connor Liedorff, Andrew Malcolm, Andrea Malfara, Tiffany Mead, Annie Meyer, Hayden Miller, Abby Norman, Anthony Norman, Lauren Ott, Noah Perry, Collin Price, Caleb Riley, Jacob Robles, Thomas Ruffing, Devin Smith, Elizabeth Smith, Matt Vandootingh.

Mrs. Weisenberger: Alex Bick, Chris Bick, Brandon Bleile, Madeline Carabin, Zane Conney, Emily Conway, Derick Douglas, Larry Fritz, Wesley Fritz, Dakota Hanlon, Alex Haynes, Gina Holmes, Jacob Horchler, Rebecca Kowalski, Ellie Kramer, Joseph Livengood, Jordan Mayer, Christian Mead, Gabrielle Mink, Sydney Moore, Julianna Pabst, Michael Pylant, Kyle Rospert, Joselyn Rubio, Brigette Schweitzer, Matthew Ware, Jacob Wise.

Grade 6

Ms. Doughty: Addison Camp, Sara Cannon, Christopher Carrillo, Paul Carson, Andrew Centa, Grayson Conney, Veronica Easler, Michael Frank, Joseph Hinckley, Keagan Kean, Stephanie LaConte, Kristen Moore, Hailey Ostheimer, Lydia Ott, Daniele Perkins, Ryan Reikowski, Calvin Riley, Makayla Roth, Maggie Simon, Sara Stoll, Jeremy Urbancich, Emily Ritter.

Mrs. Mollaun: Clay Braden, Brandon Byers, Emily Chandler, Aiden Cole, Riley Cullen, Jessica Doughty, Chandler Fondriest, Jesse Gross, Shannon Hainine, Judy Hoty, Logan Jaworski, Sydney Kramer, Caleb Meyer, Abigail Moffit, Miranda Peer-Perryman, Madison Phillips, Mikailey Rogers, Olivia Scheid, Eddie Simon, Emily Smith, Bella Stoll, McKenzie Titus.

Ms. Schlotterer: Samantha Camera, Lucas Caprara, Connor Careless, Steven Farmer, Robert Harwood, Olivia Hipp, Jenna Jaworski, Peter Jenkins, Shelby Johannsen, Kelsey Kluding, Cassidy McKinney, Alexis Miller, Meghan Mundy, Elise Nickoli, Nathan Pylant, Zoe Rospert, Andrew Spettel, Matt Starcher, Jeffrey Thomas, Sean Welch, Brenna Wnek.